top of page
Search

Dlaczego warto zadbać o dobre zdjęcia?

Updated: Jun 28, 2021

Profesjonalna fotorelacja Twojego pojazdu to szansa na efektywną sprzedaż oraz reklamę. Oprócz samego przedmiotu sprzedaży, bardzo ważne jest dobre pierwsze wrażenie. Dzięki doskonałej sesji zdjęciowej, potencjalny klient przeglądając inne ogłoszenia, zwróci uwagę właśnie na Twoje. Istotne jest, aby przedstawić auto w odpowiednim tle przy jak najatrakcyjniejszym kadrze.

Wysoka jakość zdjęć pozwala przyszłemu klientowi, dokonać dokładnej oceny wstępnej stanu pojazdu, bez wychodzenia z domu. Bogata fotorelacja zapewnia również spokój z przychodzącymi prośbami o przesłanie dodatkowych ujęć samochodu.

Dbałość o szczegóły i wizerunek oferty, to atut profesjonalnego i rzetelnego sprzedawcy.

"Fotografia motoryzacyjna to proces, w którym Twój pojazd jest już w połowie sprzedany". Warto ukazać elementy wyposażenia auta, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Wszelkiego rodzaju wykończenia, przeszycia, detale i akcesoria dodatkowe, przybliżają stan samochodu, a zarazem wprowadzają przyszłego właściciela do jego wnętrza.

Przed moim obiektywem znaleźć się może każdy pojazd, niezależnie od swojej wartości, klasy czy wyglądu. Kreowanie atrakcyjnego, a przede wszystkim prawdziwego wizerunku auta, to budowa wstępnej lojalności z przyszłym klientem.


137 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page